Chotek Studio – studio reklamy i stron internetowych : oklejanie samochodów : fotografia produktowa : social media : video relacje

Naszym klientom możemy zaproponować bardzo różne formy reklamy i promocji ich biznesów. Od najbardziej obecnie popularnych social mediów – reklam na facebooku czy krótkich wideo prezentacji na youtubie. Po bilboardy na mieście 😉 przez bardziej subtelne formy – ale obowiązkowe, czyli strony internetowe, katalogi, wizytówki etc. My osobiście bardzo cenimy sobie Sponsoring – jako formę reklamy. Obecnie nie jest to domena wielkich bogatych firm. Coraz częściej po tą formę sięgają małe i mikro firmy.

Dlaczego akurat sponsoring? Jest kilka powodów. Najważniejsze – dobrze się kojarzy, jest dobrze odbierany, zapada w pamięci.

Multimedia / chotek studio wspiera wiele inicjatyw. Od kilku lat chętnie pomagamy m.in. Puławskiemu Hospicjum. Przygotowujemy projekty graficzne i inne materiały.

Dobry koniec roku… Jak dostaliśmy tuż przed świętami telefon: „Będzie nowe auto od Mostostalu, trzeba je okleić…” – jedyne co mieliśmy w głowie: Super! Będzie to idealne zakończenie tego dziwnego roku 🙂 Efekt prac poniżej.

×

Witaj!

Kliknij jednego z naszych przedstawicieli, aby porozmawiać na WhatsApp lub wyślij nam e-mail na reklama@chotek.net

× Jak możemy Ci pomóc?